Schedule & Results (Northumberland Minor Hockey)

PrintOrganization Schedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeCategoryTeamOpponentVenueScoreResult
Oct 05 20184:30 PM Bantam AAClarington TorosIroquois Park Sports Centre - Pad 5
Oct 05 20188:00 PM Bantam AAWhitby WildcatsIroquois Park Sports Centre - Pad 5
Oct 06 201811:45 AM Bantam AAGuelph GryphonsIroquois Park Sports Centre - Pad 4
Oct 06 20183:15 PM Bantam AAMississauga JetsIroquois Park Sports Centre - Pad 5
Oct 07 201810:30 AM Bantam AAPlace holder semi finalsIroquois Park Sports Centre
Oct 07 20182:45 PM Bantam AAPlace holder finalsIroquois Park Sports Centre
Reg-8Oct 30 20187:00 PMAtom HLAtom Team 4 - McDermott (Yellow)Atom Team 1 - White (White)Jack Burger
Nov 04 20181:00 PMSelectDevelopment 7 (Tyke)Peterborough PetesCCC-Pond
Nov 10 20182:15 PMSelectDevelopment 7 (Tyke)Whitby 1 Iroquois Park Sports Centre
Nov 17 20183:00 PMSelectDevelopment 7 (Tyke)Napanee CCC-Pond
Nov 18 20183:30 PMSelectNovice Quinte West HawksFrankford Arena
Nov 18 20183:45 PMSelectAtomPickering R/SDon Beer Arena
ACOE13Nov 20 20187:00 PMAtom HLAtom Team 1 - White (White)Grafton GryphonsCCC-Pond
Nov 25 20186:30 PMSelectNovice Peterborough R/SJack Burger
Reg-5Nov 27 20188:00 PMPeewee HLPeewee Team 3 - Bevan (Blue)Peewee Team 2 - Thompson (White)Jack Burger
Dec 02 201810:30 AMSelectNovice Kingston CanadiansKingston Memorial Centre
Dec 02 20183:00 PMIP HLIP Team 5 - ClarkIP Team 6 - SimpsonCob Memorial
Dec 02 20184:00 PMIP HLIP Team 1 - LittlechildIP Team 2 - Van DorpCob Memorial
Dec 02 20184:00 PMSelectDevelopment 7 (Tyke)Napanee Strathcona Paper Centre
Reg-13Dec 04 20189:00 PMMidget HLMidget Team 2- Jacob (Grey)Midget Team 1- Yorki (White)CCC-Pond
Dec 08 20183:45 PMSelectNovice Whitby R/SMcKinney Arena
Dec 09 201810:30 AMIP HLIP Team 3 - SeggieIP Team 4 - Van AllenCob Memorial
Dec 16 20189:00 AMIP HLIP Team 1 - LittlechildIP Team 2 - Van DorpCCC-Bowl
Dec 16 201811:00 AMIP HLIP Team 5 - ClarkIP Team 6 - SimpsonCCC-Pond
Dec 16 201812:00 PMSelectDevelopment 7 (Tyke)Peterborough PetesPeterborough Memorial Centre
Dec 16 20185:00 PMSelectNovice Pickering R/SCCC-Pond
PCOE25Dec 18 20188:00 PMPeewee HLPeewee Team 2 - Thompson (White)Grafton GryphonsCCC-Bowl
Reg-11Dec 18 20188:00 PMPeewee HLPeewee Team 3 - Bevan (Blue)Peewee Team 1 - Denby (Orange)Jack Burger
Dec 20 20186:00 PMTyke HLTyke Team 1 - Riccio (White)Baltimore Ice Dogs Baltimore Arena
MCOE023Dec 20 20186:00 PMMidget HLMidget Team 4 - Metcalfe (Red)Grafton GryphonsHaldimand
Dec 23 201810:00 AMIP HLIP Team 3 - SeggieIP Team 4 - Van AllenCCC-Bowl
Jan 03 20196:00 PMTyke HLTyke Team 2 - McElroy (Black)Baltimore Ice Dogs Baltimore Arena
MA6Jan 04 20197:30 AM Minor Atom AARichmond Hill Stars AA Allendale recreation centre blue
MA11Jan 04 20193:45 PM Minor Atom AAAjax KnightsEastview arena
MA11Jan 05 20197:30 AM Minor Atom AABarrie ColtsAllendale recreation centre blue
MA24Jan 05 20194:45 PM Minor Atom AAScarbourgh RaidersEast bay field community centre purple
Jan 04 201910:00 AM Minor Bantam AStittsville RamsCAVANAGH SENSPLEX
Jan 04 20193:00 PM Minor Bantam AMetcalfe JetsRICHCRAFT SENSPLEX - Canadian Tire
Jan 05 20199:30 AM Minor Bantam AMississippi Thunder KingsBeLL Sensplex - Mattamy Homes
Jan 05 20195:30 PM Minor Bantam AKanata BlazersBeLL Sensplex - Bradley's Insurance
Jan 06 20199:00 AMIP HLIP Team 1 - LittlechildIP Team 2 - Van DorpCCC-Bowl
Jan 06 201910:00 AMIP HLIP Team 3 - SeggieIP Team 4 - Van AllenCCC-Bowl
Jan 06 201911:00 AMIP HLIP Team 5 - ClarkIP Team 6 - SimpsonCCC-Pond
Jan 06 201912:00 PMSelectDevelopment 7 (Tyke)Whitby 1 CCC-Pond
BCOE45Jan 08 20199:00 PMBantam HLBantam Team 3 - Snoek (Orange)Baltimore Ice Dogs 2Jack Burger
Jan 13 20199:00 AMIP HLIP Team 1 - LittlechildIP Team 3 - SeggieCCC-Bowl
Jan 13 201911:00 AMIP HLIP Team 5 - ClarkIP Team 6 - SimpsonCCC-Pond
Jan 13 20196:00 PMSelectAtomKingston KMHA R/SCCC-Pond
Jan 19 20192:00 PMSelectAtomPeterborough R/SDouro Community Centre
Mini-GameJan 19 20197:30 PMIP HLIP Team 1 - LittlechildPort Hope PanthersJack Burger
Jan 20 20199:00 AMIP HLIP Team 1 - LittlechildIP Team 2 - Van DorpCCC-Bowl
Jan 20 201910:00 AMIP HLIP Team 3 - SeggieIP Team 5 - ClarkCCC-Bowl
Jan 20 201911:00 AMIP HLIP Team 4 - Van AllenIP Team 6 - SimpsonCCC-Pond
Jan 20 201912:00 PMSelectDevelopment 7 (Tyke)Peterborough PetesCCC-Pond
Jan 20 20195:00 PMSelectNovice Peterborough R/SCCC-Pond
PO-1Jan 22 20196:00 PMNovice HLNovice Team 1 - WaltersNovice Team 3 - McCarthyCCC-Bowl
NCOE037Jan 22 20196:00 PMNovice HLNovice Team 2 - ClearyBaltimore Ice DogsCCC-Pond
PCOE36Jan 23 20198:00 PMPeewee HLPeewee Team 1 - Denby (Orange)Colborne FirehawksKeeler
MCOE033Jan 23 20198:30 PMMidget HLMidget Team 1- Yorki (White)Baltimore Ice DogsBaltimore (Lions)
Jan 27 20199:00 AMIP HLIP Team 3 - SeggieIP Team 2 - Van DorpCCC-Bowl
Jan 27 201910:00 AMIP HLIP Team 1 - LittlechildIP Team 4 - Van AllenCCC-Bowl
Jan 27 201911:00 AMIP HLIP Team 5 - ClarkIP Team 6 - SimpsonCCC-Pond
Jan 27 20192:00 PMSelectDevelopment 7 (Tyke)Napanee Strathcona Paper Centre
ACOE58Jan 28 20196:00 PMAtom HLAtom Team 1 - White (White)Colborne FirehawksKeeler
NCOE041Jan 29 20196:00 PMNovice HLNovice Team 1 - WaltersColborne FirehawksCCC-Pond
PO-2Jan 29 20196:00 PMNovice HLNovice Team 2 - ClearyNovice Team 3 - McCarthyCCC-Bowl
PLOF-3Jan 29 20197:00 PMAtom HLAtom Team 6 - Fudge (Red)Atom Team 3 - Appleman (Green)CCC-Bowl
Feb 01 20198:30 PMSelectBantamOshawa R/SHarman Park Arena
Feb 03 20198:00 AMIP HLIP Team 5 - ClarkIP Team 2 - Van DorpCCC-Pond
Feb 03 20199:00 AMIP HLIP Team 1 - LittlechildIP Team 6 - SimpsonCCC-Bowl
Feb 04 20197:15 PMSelectPeeweeWhitby R/SCanLan- Pad #2
PLYOF-15Feb 05 201910:00 PMMidget HLMidget Team 2- Jacob (Grey)Midget Team 1- Yorki (White)CCC-Bowl
BCOE65Feb 06 20197:30 PMBantam HLBantam Team 3 - Snoek (Orange)Baltimore Ice Dogs 2Baltimore (Lions)
BCOE67Feb 08 20198:00 PMBantam HLBantam Team 1 - Beauchamp (Green)Grafton Gryphons 1Haldimand
Feb 09 20191:15 PMSelectDevelopment 7 (Tyke)Whitby 1 Iroquois Park Sports Centre - Pad 2
Feb 09 20195:00 PMSelectMidgetQuinte West HawksFrankford Arena
Feb 10 20199:00 AMIP HLIP Team 1 - LittlechildIP Team 2 - Van DorpCCC-Bowl
Feb 10 201910:00 AMIP HLIP Team 3 - SeggieIP Team 6 - SimpsonCCC-Bowl
Feb 10 201911:00 AMIP HLIP Team 5 - ClarkIP Team 4 - Van AllenCCC-Pond
Feb 10 20193:30 PMSelectMinor AtomWhitby R/SCCC-Bowl
Feb 10 20195:00 PMSelectNovice Oshawa R/SCCC-Pond
Feb 10 20196:00 PMSelectAtomWhitby R/SCCC-Pond
Feb 10 20197:00 PMSelectPeeweeOshawa Hawks R/SCCC-Pond
PLYOF-16Feb 10 20198:00 PMMidget HLMidget Team 5 - Enns (Yellow)Midget Team 1- Yorki (White)Jack Burger
PLYOF-17Feb 10 20199:00 PMMidget HLMidget Team 2- Jacob (Grey)Midget Team 6- Benne (Green)Jack Burger
PLYOF-18Feb 10 201910:00 PMMidget HLMidget Team 3 - Richardson (Blue)Midget Team 4 - Metcalfe (Red)Jack Burger
NCOE048Feb 12 20196:00 PMNovice HLNovice Team 2 - ClearyColborne FirehawksCCC-Pond
BCOE71Feb 12 20199:00 PMBantam HLBantam Team 2 - Lewis (Red)Grafton Gryphons 2CCC-Pond
Feb 13 20197:00 PMSelectMidgetQuinte West HawksCob Memorial
Thrills-Drills-SkillFeb 14 20196:00 PMTyke HLTyke Team 2 - McElroy (Black)Baltimore Ice Dogs Baltimore Arena
LM-A-E1Feb 16 20198:30 PM Midget APeterborough PetesCCC-Bowl
PO-4Feb 17 201911:00 AMNovice HLNovice Team 3 - McCarthyNovice Team 1 - WaltersCob Memorial
O-NEAA-Q3-3Feb 17 20193:15 PM Novice AAPeterborough PetesEvinrude (IGA)
O-AAE1-Q3-2Feb 17 20194:00 PM Atom A/EOshawa GeneralsJack Burger
LMP-AE-N1Feb 17 20194:45 PM Minor Peewee A/EQuinte West HawksDuncan McDonald (1)
LA-A-K2Feb 17 20195:15 PM Atom AWhitby Wildcats WhiteJack Burger
O-PAE1-Q4-3Feb 17 20196:30 PM Peewee AEWhitby WildcatsJack Burger
PLYOF-20Feb 17 20197:00 PMMidget HLMidget Team 1- Yorki (White)Midget Team 3 - Richardson (Blue)Baltimore Arena
PLYOF-21Feb 17 20198:00 PMMidget HLMidget Team 5 - Enns (Yellow)Midget Team 6- Benne (Green)Baltimore Arena
LMB-AA-J2Feb 17 20198:30 PM Minor Bantam AAKingston CanadiansCCC-Pond
PLYOF-19Feb 17 20199:00 PMMidget HLMidget Team 2- Jacob (Grey)Midget Team 4 - Metcalfe (Red)Baltimore Arena
LMB-A-L1Feb 18 20197:45 PM Minor Bantam AClarington TorosRickard (A)
LB-AE-G3Feb 18 20197:45 PM Bantam A/EAjax KnightsJack Burger
O-MMAA-Q4-2Feb 18 20198:45 PM Minor Midget AAWhitby WildcatsIPSC (2)
ExhibitionFeb 18 20199:00 PM Bantam AAOshawa GeneralsTribute Community Centre
NCOE050Feb 19 20196:00 PMNovice HLNovice Team 1 - WaltersBaltimore Ice DogsCCC-Pond
PO-5Feb 19 20196:00 PMNovice HLNovice Team 3 - McCarthyNovice Team 2 - ClearyCCC-Bowl
LA-A-K3Feb 19 20196:00 PM Atom AWhitby Wildcats WhiteIPSC (1)
LMP-AE-N2Feb 19 20196:30 PM Minor Peewee A/EQuinte West HawksBaltimore Arena
PLOF-11Feb 19 20197:00 PMAtom HLAtom Team 3 - Appleman (Green)Atom Team 4 - McDermott (Yellow)CCC-Bowl
PLOF-12Feb 19 20197:00 PMAtom HLAtom Team 2 - Hilliard (Orange)Atom Team 6 - Fudge (Red)CCC-Pond
PLOF-10Feb 19 20197:00 PMAtom HLAtom Team 5 - Filman (Blue)Atom Team 1 - White (White)Jack Burger
PLOF-7Feb 19 20198:00 PMPeewee HLPeewee Team 5 - Rowe (Yellow)Peewee Team 1 - Denby (Orange)Jack Burger
PLOF-8Feb 19 20198:00 PMPeewee HLPeewee Team 2 - Thompson (White)Peewee Team 3 - Bevan (Blue)CCC-Bowl
LMB-A-L2Feb 19 20198:00 PM Minor Bantam AClarington TorosBaltimore Arena
PLYOF-22Feb 19 20199:00 PMMidget HLMidget Team 6- Benne (Green)Midget Team 3 - Richardson (Blue)Jack Burger
PLOF-5Feb 19 20199:00 PMBantam HLBantam Team 3 - Snoek (Orange)Bantam Team 2 - Lewis (Red)CCC-Bowl
BCOE74Feb 19 20199:00 PMBantam HLBantam Team 1 - Beauchamp (Green)Grafton Gryphons 2CCC-Pond
O-MMAA-Q4-4Feb 19 20199:00 PM Minor Midget AAWhitby WildcatsIPSC (1)
PLYOF-23Feb 19 201910:00 PMMidget HLMidget Team 5 - Enns (Yellow)Midget Team 2- Jacob (Grey)CCC-Bowl
PLYOF-24Feb 19 201910:00 PMMidget HLMidget Team 4 - Metcalfe (Red)Midget Team 1- Yorki (White)Jack Burger
LMP-AE-N3Feb 20 20196:00 PM Minor Peewee A/EQuinte West HawksDuncan McDonald (2)
LMA-AA-K2Feb 20 20196:30 PM Minor Atom AAAjax KnightsJack Burger
O-AAE1-Q3-3Feb 20 20197:00 PM Atom A/EOshawa GeneralsLegends (1)
LB-AE-G4Feb 20 20197:45 PM Bantam A/EPeterborough PetesJack Burger
LA-A-K4Feb 21 20196:30 PM Atom AWhitby Wildcats WhiteCCC-Bowl
O-PAE1-Q4-4Feb 21 20197:15 PM Peewee AEWhitby WildcatsMcKinney (1)
Feb 21 20197:15 PMSelectNovice Oshawa GeneralsLegends Centre - #1
LM-AA-K6Feb 21 20198:30 PM Midget AAOshawa GeneralsLegends (1)
O-NEAA-Q3-4Feb 22 20196:30 PM Novice AAClarington TorosCCC-Bowl
O-AAE1-Q3-4Feb 22 20196:30 PM Atom A/EOshawa GeneralsCCC-Pond
Feb 22 20197:15 PMSelectPeeweeOshawa Hawks R/SCampus Ice Centre
LMB-A-L3Feb 22 20198:00 PM Minor Bantam AClarington TorosRickard (A)
LMB-AA-J3Feb 22 20198:30 PM Minor Bantam AAKingston CanadiansINVISTA (Selkirk)
O-MMAA-Q4-5Feb 22 20199:15 PM Minor Midget AAWhitby WildcatsCCC-Bowl
PLOF-4Feb 23 201912:00 PMBantam HLBantam Team 3 - Snoek (Orange)Bantam Team 1 - Beauchamp (Green)Cob Memorial
LMA-AA-K3Feb 23 20191:00 PM Minor Atom AAAjax KnightsAjax CC (4)
LMP-AE-N4Feb 23 20191:30 PM Minor Peewee A/EQuinte West HawksJack Burger
Feb 23 20192:00 PMSelectAtomOshawa Hawks R/SDonevan Recreation Complex
Feb 23 20193:00 PMSelectDevelopment 7 (Tyke)Peterborough PetesCCC-Pond
LMB-AA-J4Feb 23 20193:00 PM Minor Bantam AAKingston CanadiansJack Burger
LMB-A-L4Feb 23 20194:30 PM Minor Bantam AClarington TorosJack Burger
LM-AA-K3Feb 23 20197:00 PM Midget AANorth Durham WarriorsCCC-Bowl
Feb 23 20198:00 PMSelectMidgetBelleville R/SJack Burger
Feb 24 20199:00 AMIP HLIP Team 1 - LittlechildIP Team 5 - ClarkCCC-Bowl
Feb 24 201910:00 AMIP HLIP Team 2 - Van DorpIP Team 6 - SimpsonCCC-Bowl
Feb 24 201911:00 AMIP HLIP Team 3 - SeggieIP Team 4 - Van AllenCCC-Pond
LMA-AA-K4Feb 24 201912:30 PM Minor Atom AAAjax KnightsCCC-Bowl
LA-A-K5Feb 24 20191:30 PM Atom AWhitby Wildcats WhiteIPSC (5)
LM-AA-K4Feb 24 20191:45 PM Midget AAOshawa GeneralsCCC-Bowl
LMB-AA-J5Feb 24 20193:00 PM Minor Bantam AAKingston CanadiansCentre 70
Feb 24 20193:30 PMSelectMinor AtomOshawa Hawks R/SCCC-Bowl
O-AAE1-Q3-5Feb 24 20194:30 PM Atom A/EOshawa GeneralsCampus (1)
O-NEAA-Q3-6Feb 24 20195:00 PM Novice AAPeterborough PetesJack Burger
Feb 24 20196:00 PMSelectAtomNorth Durham WarriorsCCC-Pond
O-PAE1-Q4-5Feb 24 20196:15 PM Peewee AEWhitby WildcatsJack Burger
LMP-AE-N5Feb 24 20196:30 PM Minor Peewee A/EQuinte West HawksMcMullen-Frankford
Feb 24 20197:00 PMSelectBantamKingston CAL R/SCCC-Pond
LMB-A-L5Feb 24 20197:45 PM Minor Bantam AClarington TorosDarlington
PLYOF-25Feb 24 20198:00 PMMidget HLMidget Team 4 - Metcalfe (Red)Midget Team 5 - Enns (Yellow)Jack Burger
LB-AE-G6Feb 24 20198:15 PM Bantam A/EPeterborough PetesEvinrude (Atom)
PLYOF-26Feb 24 20199:00 PMMidget HLMidget Team 6- Benne (Green)Midget Team 1- Yorki (White)Jack Burger
PLYOF-27Feb 24 201910:00 PMMidget HLMidget Team 2- Jacob (Grey)Midget Team 3 - Richardson (Blue)Jack Burger
Feb 25 20195:00 PMSelectMinor AtomAjax R/SVillage Arena
NCOE053Feb 25 20196:00 PMNovice HLNovice Team 3 - McCarthyGrafton GryphonsHaldimand
O-AAE1-Q3-6Feb 25 20196:30 PM Atom A/EOshawa GeneralsJack Burger
LB-AE-G1Feb 25 20197:00 PM Bantam A/EAjax KnightsAjax CC (3)
O-PAE1-Q4-6Feb 25 20197:15 PM Peewee AEWhitby WildcatsMcKinney (1)
O-MMAA-Q4-6Feb 25 20198:45 PM Minor Midget AAWhitby WildcatsMcKinney (1)
NCOE054Feb 26 20196:00 PMNovice HLNovice Team 3 - McCarthyColborne FirehawksCCC-Pond
PO-6Feb 26 20196:00 PMNovice HLNovice Team 2 - ClearyNovice Team 1 - WaltersCCC-Bowl
LMA-AA-K5Feb 26 20196:30 PM Minor Atom AAAjax KnightsAjax CC (3)
LMP-AE-N6Feb 26 20196:30 PM Minor Peewee A/EQuinte West HawksBaltimore Arena
PLOF-13Feb 26 20197:00 PMAtom HLAtom Team 2 - Hilliard (Orange)Atom Team 3 - Appleman (Green)Jack Burger
PLOF-15Feb 26 20197:00 PMAtom HLAtom Team 6 - Fudge (Red)Atom Team 1 - White (White)CCC-Bowl
PLOF-14Feb 26 20197:00 PMAtom HLAtom Team 4 - McDermott (Yellow)Atom Team 5 - Filman (Blue)CCC-Pond
PLOF-10Feb 26 20198:00 PMPeewee HLPeewee Team 4 - Myers (Green)Peewee Team 2 - Thompson (White)Jack Burger
LMB-A-L6Feb 26 20198:00 PM Minor Bantam AClarington TorosBaltimore Arena
PLOF-9Feb 26 20198:00 PMPeewee HLPeewee Team 3 - Bevan (Blue)Peewee Team 1 - Denby (Orange)CCC-Bowl
PLYOF-28Feb 26 20199:00 PMMidget HLMidget Team 1- Yorki (White)Midget Team 2- Jacob (Grey)Jack Burger
BCOE77Feb 26 20199:00 PMBantam HLBantam Team 3 - Snoek (Orange)Grafton Gryphons 2CCC-Pond
PLOF-6Feb 26 20199:00 PMBantam HLBantam Team 2 - Lewis (Red)Bantam Team 1 - Beauchamp (Green)CCC-Bowl
PLYOF-30Feb 26 201910:00 PMMidget HLMidget Team 6- Benne (Green)Midget Team 4 - Metcalfe (Red)Jack Burger
PLYOF-29Feb 26 201910:00 PMMidget HLMidget Team 3 - Richardson (Blue)Midget Team 5 - Enns (Yellow)CCC-Bowl
LMA-AA-K6Feb 27 20194:00 PM Minor Atom AAAjax KnightsCCC-Pond
LA-A-K6Feb 27 20196:30 PM Atom AWhitby Wildcats WhiteJack Burger
LMB-AA-J6Feb 27 20198:00 PM Minor Bantam AAKingston CanadiansCCC-Pond
LM-AA-K1Feb 27 20198:15 PM Midget AANorth Durham WarriorsScugog (2)
Thrills-Drills-SkillFeb 28 20196:00 PMTyke HLTyke Team 1 - Riccio (White)Baltimore Ice Dogs Baltimore Arena
Mar 02 20192:10 PMSelectDevelopment 7 (Tyke)Ajax KnightsAjax Community Centre - Pad 3
Mar 03 201912:00 PMSelectDevelopment 7 (Tyke)Peterborough PetesEvinrude Centre
Mar 03 20191:00 PMSelectBantamWhitby R/S (Minor)Jack Burger
Mar 03 20195:00 PMSelectNovice Quinte West HawksCCC-Pond
Mar 09 20193:00 PMSelectMidgetNapanee R/SDeseronto Community Recreation Centre
Mar 09 20193:30 PMSelectPeeweeKingston CanadiansCentre 70
Mar 10 20191:00 PMSelectDevelopment 7 (Tyke)Pickering PanthersVillage Arena
Mar 10 20192:00 PMSelectNovice Pickering PanthersDon Beer Arena
Mar 11 20198:30 PMSelectPeeweeOshawa Hawks R/SJack Burger
Mar 11 20198:45 PMSelectBantamOshawa GeneralsCanLan
Mar 16 20191:00 PMSelectMinor AtomPeterborough R/SDouro Community Centre
Mar 17 20198:00 PMSelectBantamWhitby R/SJack Burger
Mar 23 20195:00 PMSelectMidgetQuinte West HawksFrankford Arena
Mar 24 20197:30 AMSelectMinor AtomOshawa Hawks R/SLegends Centre - #1
Mar 24 201912:00 PMSelectPeeweeOshawa Hawks R/SLegends Centre - #1
Mar 24 20195:00 PMSelectNovice Kingston CAL R/SCCC-Pond
Mar 24 20198:30 PMSelectMidgetNapanee R/SJack Burger
Apr 01 20198:00 PMSelectMidgetBelleville R/SBaltimore Arena
Apr 02 20197:00 PMSelectPeeweeOshawa Hawks R/SBaltimore Arena
Apr 02 20198:00 PMSelectBantamWhitby R/SBaltimore Arena
Printed from northumberlandminorhockey.com on Sunday, February 17, 2019 at 1:24 AM